Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Year
ja: 年

en: Month
ja: 月

en: Customer
ja: 顧客

en: State
ja: 状態

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Limit
ja: 制限

en: Product
ja: 商品

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Global
ja: グローバル
