Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Year
jv: Tahun

en: Month
jv: Wulan

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina
