Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ
