Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Global
kn: ಜಾಗತಿಕ
