Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Year
ku: ساڵ

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ
