Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр
