Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Year
mr: वर्ष

en: Month
mr: महिना

en: Customer
mr: ग्राहक

en: State
mr: राज्य

en: Day
mr: दिवस
