Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Year
my: နှစ်

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ
