Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Year
ne: वर्ष

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन
