Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Name
os: Ном
