Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ
