Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Year
pl: Rok

en: Month
pl: Miesiąc

en: Customer
pl: Klient

en: State
pl: Stan

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Product
pl: Produkt

en: Global
pl: Globalne
