Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Name
ps: نوم

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ
