Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Year
ro: Anul

en: Month
ro: Lună

en: Customer
ro: Client

en: State
ro: Status

en: Week
ro: Săptămână

en: Day
ro: Zi

en: Limit
ro: Limită

en: Product
ro: Produs
