Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Cancel
ru: Отмена

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Year
ru: Год

en: Month
ru: Месяц

en: Customer
ru: Покупатель

en: State
ru: Состояние

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: Limit
ru: Предел

en: Product
ru: Товар

en: Ubercart - extra
ru: Ubercart - дополнительно

en: Global
ru: Глобальный

en: Lenght
ru: Длина
