Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස
