Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Year
sk: Rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Customer
sk: Zákazník

en: State
sk: Stav

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Product
sk: Produkt

en: Global
sk: Globálny

en: Type ID
sk: ID typu
