Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Year
sl: Leto

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden
