Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Year
ta: வருடம்

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Limit
ta: எல்லை

en: Global
ta: உலகளாவிய
