Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Month
te: నెల

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు
