Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: edit
th: แก้ไข

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: Customer
th: ลูกค้า

en: State
th: รัฐ

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Limit
th: จำกัด

en: Global
th: ส่วนกลาง
