Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Cancel
tr: İptal

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Year
tr: Yıl

en: Month
tr: Ay

en: Customer
tr: Müşteri

en: State
tr: Durum

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: Limit
tr: Sınır

en: Product
tr: Ürün

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Global
tr: Genel
