Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Name
ug: ئىسىم

en: Year
ug: يىل

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن
