Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Year
vi: Năm

en: Month
vi: Tháng

en: Customer
vi: Khách hàng

en: State
vi: Bang

en: Week
vi: Tuần

en: Day
vi: Ngày

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Global
vi: Chung
