Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: State
ar: الحالة

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Limit
ar: حد

en: Product
ar: المنتج

en: Global
ar: عالمي
