Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Year
az: İl

en: Month
az: Ay

en: State
az: Dövlət

en: Day
az: Gün

en: Global
az: Qlobal
