Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Year
bs: Godina

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Global
bs: Globalni
