Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Year
eo: Jaro

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago
