Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Year
es: Año

en: Month
es: Mes

en: Customer
es: Cliente

en: State
es: Estado

en: Week
es: Semana

en: Day
es: Día

en: Limit
es: Límite

en: Product
es: Producto
