Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: Customer
et: Klient

en: State
et: Olek

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Limit
et: Limiit

en: Product
et: Toode

en: Global
et: Globaalne
