Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Year
gu: વર્ષ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Limit
gu: મર્યાદા
