Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Year
he: שנה

en: Month
he: חודש

en: Customer
he: לקוח

en: State
he: מצב

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Limit
he: גבול

en: Product
he: מוצר

en: Global
he: כללי
