Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Year
hi: वर्ष

en: Month
hi: माह

en: Customer
hi: ग्राहक

en: State
hi: अवस्था

en: Day
hi: दिन

en: Limit
hi: सीमा
