Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: Customer
hu: Vevő

en: State
hu: Állapot

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Limit
hu: Korlát

en: Product
hu: Termék

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Global
hu: Általános

en: Quantity must be a positive number
hu: A mennyiségnek pozitív számnak kell lennie.
