Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Name
id: Nama

en: Year
id: Tahun

en: Month
id: Bulan

en: Customer
id: Pelanggan

en: State
id: Status

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: Limit
id: Batas

en: Product
id: Produk
