Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Year
ka: წელი

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Global
ka: გლობალური
