Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Year
lt: Metai

en: Month
lt: Mėnesis

en: Customer
lt: Klientas

en: State
lt: Etapas

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Limit
lt: Limitas

en: Product
lt: Prekė

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Global
lt: Globalus
