Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Year
lv: Gads

en: Month
lv: Mēnesis

en: Customer
lv: Klients

en: State
lv: Stāvoklis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Limit
lv: Limits

en: Product
lv: Prece

en: Global
lv: Globāls
