Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: Customer
nl: Klant

en: State
nl: Status

en: Day
nl: Dag

en: Limit
nl: Limiet

en: Global
nl: Algemeen
