Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: State
oc: Estat

en: Day
oc: Jorn

en: Product
oc: Produit
