Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Year
fa: سال

en: Month
fa: ماه

en: State
fa: وضعیت

en: Day
fa: روز

en: Limit
fa: محدوده

en: Global
fa: سراسری
