Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Year
pt: Ano

en: Month
pt: Mês

en: State
pt: Estado

en: Week
pt: Semana

en: Day
pt: Dia

en: Limit
pt: Limite
