Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: State
sr: Статус

en: Day
sr: Дан
