Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Year
sv: År

en: Month
sv: Månad

en: Customer
sv: Kund

en: State
sv: Läge

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Limit
sv: Begränsning

en: Product
sv: Vara

en: Global
sv: Globalt
