Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: Customer
uk: Покупець

en: State
uk: Стан

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Product
uk: Товар

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Global
uk: Глобальне
