Ubercart Restrictions (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
af: Vertoon op elke bladsy behalwe die gelyste bladsye.

en: Show on only the listed pages.
af: Vertoon slegs op gelyste bladsye.

en: Pages
af: Bladsye

en: Submit
af: Stuur

en: Age
af: Ouderdom

en: Visibility
af: Sigbaarheid.
