Ubercart Restrictions (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ca: Mostra a cada pàgina excepte a les pàgines llistades.

en: Show on only the listed pages.
ca: Mostra només a les pàgines llistades.

en: Pages
ca: Pàgines

en: Submit
ca: Envia

en: Age
ca: Temps

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
ca: Mostra si el següent codi PHP retorna <code>TRUE</code> (mode-PHP, només per experts).
