Ubercart Restrictions (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Show on only the listed pages.
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Pages
el: Σελίδες

en: Submit
el: Υποβολή

en: Age
el: Ηλικία

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are '!blog' for the blog page and !blog-wildcard for every personal blog. !front is the front page.
el: Εισάγετε μια σελίδα ανά γραμμή ως διαδρομές του Drupal. Ο χαρακτήρας '*' είναι χαρακτήρας μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι το '!blog' για τις σελίδες ιστολογίου και το !blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. Το !front είναι για την κεντρική σελίδα.

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
el: Να εμφανίζεται αν ο παρακάτω κώδικας PHP επιστρέφει τιμή <code>TRUE</code> (μόνο σε λειτουργία PHP, για προγραμματιστές PHP μόνο).

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between !php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
el: Αν επιλεχθεί η κατάσταση PHP, εισάγετε τον κώδικα PHP ανάμεσα στα !php. Σημειώστε ότι η εκτέλεση λάθους κώδικα μπορεί να προκαλέσει ζημιά στο Drupal ιστοχώρο σας.
