Ubercart Restrictions (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
eu: Zehaztutako orrietan izan ezik erakutsi.

en: Show on only the listed pages.
eu: Zehaztutako orrietan bakarrik erakutsi.

en: Pages
eu: Orriak

en: Submit
eu: Bidali

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
eu: Erakutsi honako PHP kode honek <code>TRUE</code> erantzuten duenean (PHP eran, adituentzako bakarrik).
