Ubercart Restrictions (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
fi: Näytä kaikilla paitsi näillä sivuilla.

en: Show on only the listed pages.
fi: Näytä vain näillä sivuilla.

en: Pages
fi: Sivut

en: Submit
fi: Lähetä

en: Age
fi: Ikä

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
fi: Näytä vain, jos seuraava PHP-koodi palauttaa arvon <code>TRUE</code> (PHP-tila, vain asiantuntijoille).
